Najlepsze konta dla młodych

Biznesowo – finansowe portale internetowe bardzo często dokonują porównać kont bankowych, co ułatwia klientom wybranie tego najbardziej odpowiedniego i opłacalnego. Jeden z portali zaprezentował niedawno porównanie najlepszych kont młodzieżowych. Rezultaty były zaskakujące. Trzecie miejsce uzyskał Bank Millennium, oferujący Kontro Osobiste Student. Do zalet tego konta należy przede wszystkim: darmowe prowadzenie konta przez okres całego roku, karta bankomatowa do konta bez żadnej rocznej opłaty, bezpłatny dostęp do obsługi konta zarówno przez telefon, jak i za pośrednictwem Internetu, bezpłatne polecenia zapłaty oraz przelewy między rachunkami w Banku Millennium, oczywiście również bez dodatkowych opłat.

Drugie miejsce w klasyfikacji przypadło Bankowi Inteligo, który młodym ludziom oferuje Konto Młodzieżowe. Można je założyć już od 13 roku życia. Do jego pozostałych zalet należą przede wszystkim doładowania telefonów, obligacje, inwestycje i ubezpieczenia, wpłaty i wypłaty na rachunek placówkach PKO bez prowizji, karta Visa Electron, która umożliwia dokonywanie płatności w Internecie oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów we wszystkich urządzeniach należących do PKO.

Bezapelacyjnym zwycięzcą rankingu okazał się ING Bank Śląski. Złoty laur należał mu się za Konto z Lwem Direct. O zaletach tego konta można by pisać długo, do jego najważniejszych plusów należą przede wszystkim zerowe opłaty za prowadzenie konta, darmowe wypłacanie z wszystkich bankomatów na terenie całego kraju, darmowe przelewy przez Internet w Polsce oraz brak opłat za korzystanie z karty. Patrząc na ofertę ING Banku Śląskiego, każdy przeciera oczy ze zdumienia.  Okazał się najlepszym bankiem oferującym najkorzystniejsze konta dla wchodzącej w świat dorosły młodzieży.

Poza klasyfikacją znalazły się jeszcze dwa inny banki, które również mają szansę zyskać zaufanie klientów. Dobrą ofertę mają zarówno mBank oraz Multibank, które powoli zaczynają deptać po piętach trzem prowadzącym w klasyfikacji bankom.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby skomentować.