Najkorzystniejsze kredyty gotówkowe

Wiele portali internetowych zajmujących się tematyką pieniężno –  finansową, wychodząc naprzeciw swoim klientom, prezentuje comiesięcznie najkorzystniejsze lokaty, kredyty, czy oferty pożyczkowe różnych banków. Portale analizują oferty banków i przedstawiają wyniki. Jedna z ostatnich tego typu analiz dotyczyła najkorzystniejszych kredytów gotówkowych. Zwycięzcy byli niespodziewani.

Trzecie miejsce w ogólnej klasyfikacji i tym samym najniższe miejsce na podium zajął ING Bank Śląski oferujący Pożyczkę Gotówkową Na Dowolny Cel. Główne zalety wskazane przez portal to przede wszystkim niska miesięczna rata, możliwość zaciągnięcia pożyczki w kwocie nawet do 50000 złotych, okres spłaty rozłożony nawet na 5 lat oraz formalności, które zostają ograniczone do minimum, co znacznie ułatwia i  skraca w czasie wzięcie przez klienta pożyczki właśnie w tym banku.

Srebrny medal przyznany został getinbank, który w swojej ofercie prezentuje Kredyt Gotówkowy. Kredyt ten również charakteryzuje się ograniczeniem do minimum formalności finansowych, ale również klient nie musi okazać zaświadczenia dotyczącego swoich zarobków, a także można wziąć pożyczkę na dowolny cel. Sam okres kredytowania również jest zachęcający, ponieważ wynosić może aż 60 miesięcy.

Bezapelacyjnym zwycięzcą klasyfikacji okazał się Deutsche Bank. Oferowany przez niego Kredyt Gotówkowy uważany jest za najkorzystniejszy dla potencjalnych klientów. Wśród wielu zalet, na czele są przede wszystkim obniżone oprocentowanie i przyznanie decyzji o kredycie nawet w 10 minut.  Poza tym, żeby dostać kredyt nie trzeba przedstawić żadnych zaświadczeń, a rata jest stała, co bank gwarantuje w umowie. Oferta tego banku naprawdę wydaje się przyciągającą.

Dalej w klasyfikacji znalazły się również Raiffeisen Bank i Millennium Bank, których oferty są tylko nieznacznie gorsze od trzech najlepszych . Banki te zajmują wysokie miejsca w stawce, ponieważ również uznawane są za instytucje oferujące bardzo korzystne dla klienta kredyty gotówkowe.

Napisz komentarz

Musisz się zalogować żeby skomentować.